ĀTRA MODUĻU GARĀŽU UN ANGĀRU UZSTĀDĪŠANA JEBKUR LATVIJĀ.

Jebkurš automašīnas īpašnieks piekritīs, kad automašīnai ir nepieciešama garāža, kas vasarā pasargā spēkratu no svelmes un ziemā un no aukstuma. Jau labu laiku garāžas tiek celtas no dažādiem materiāliem, ne tikai no ķieģeļiem. Ņemot vērā to, ka mūsdienās cilvēki paliek ar vien mobilāki, tiek novērtētas celtnes, ko ir ērti montēt un pārvietot. Garāžas ir universāls būves tips, jo nodrošina arī mantu glabāšanas opciju.

Daudzi novērtēs to, ka garāžas nav jābūvē, bet tās vienkārši uzstāda un var pārvietot pēc sirds patikas. Ja nav vēlēšanās vai iespējas rakt pamatus, lai būvētu ķieģeļu garāžu, tad pārvietojamās garāžas būs tieši laikā, jo uzstādīšana neprasa daudz laika un izdevumus. Taču, nevajag aizmirst pirms moduļu garāžas uzstādīšanas painteresēties vai nav nepieciešams to reģistrēt zemesgrāmatā. Uzzini vairāk te!

GARĀŽAS UN GARĀŽU VĀRTI JEBKĀDA TIPA PASŪTĪJUMIEM.
Pastāv dažāda veida moduļu garāžu piedāvājums. Pastāv dažādas iespējas pēc kurām iedala garāžu tipus un viens no vispopulārākajiem ir garāžas jumta tips. Ir iespējms pasūtīt divslīpu, horizontāla un vertikāla jumta tipa garāžas. Ir pieejamas arī traktoriem paredzētas garāžas, kas ir lielākas, taču tik pat mobilas un ērti uzstādāmas. Jau esošai garāžu konstrukcijai ir iespējams pielāgot un izveidot garāžu vārtus, kas būs funkcionāli un kalpos ilgi. Ja runa par cenu, tad to sastāda dažādi faktori – garāžas izmērs, seguma veids, piemēram, dzelzs vai akrils. Jāpiezīmē, ka akrila garāžas būs nedaudz dārgākas, bet to, kāda tipa garāža būs piemērota, noteikti konsultēs pirms pasūtījuma veikšanas.

PĀRVIETOJAMIE ANGĀRI MĀJĀM UN LAUKU SAIMNIECĪBĀM.
Ja dzīvojot lauku teritorijā nepieciešams kas lielaks par garāžu, tad lielisks risinājums būs saliekamais angārs. Angāru cena, tā pat kā garāžu cena, ir akarīga no angāra lieluma un materiāla, no kā tas veidots. Angāra uzstādīšana sākas vidēji no 50 eiro par kvadrātmetru, taču cenu nosaka arī materiāls, no kā tas ir veidots. Angārus ir iespējams izmantot veselos trīs veidos, līdz ar to ietaupot finanses uz citu būvju celtniecību un arī ieekonomē vietu un laiku. Līdzīgi kā moduļu garāžas, arī šāda tipa angāru uzstādīšana ir ļoti vienkārša, jo montāža norit raiti un bez liekiem sarežģījumiem vai speciālas ilgas sagatavošanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *