KOKA UN PLASTMASAS LOGU IERĪKOŠANA

Neviens nevar iztēloties māju bez logiem, tādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvāko risinājumu gan funkcionalitātes, gan estētiskas ziņā. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas nodrošina iespēju logus pielāgot mājai, nevis otrādi.

Logus iedala trīs kategorijās, kas dalās pēc o izgatavošanas materiāla – pvc logi, koka logi un palodzes, un alumīnija logi. Pareiza un kvalitatīvu logu iebūvēšana ir ļoti svarīga, jo tā nodrošina pareizu ventilāciju telpās, siltuma un skaņas izolāciju, kvalitatīva stikla paketes izvēle novērš kondensāta uzkrāšanos un visādi citādi uzlabo telpas tehnisko un vizuālo funkciju.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PLASTMASAS LOGUS?
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. Lai arī plastmasas logi ir salīdzinoši jauna opcija Latvijas iedzīvotājiem, tā ātriem soļiem ir progresējusi un kļuvusi par vienu no populārākajiem logu veidiem, ko klienti izvēlas ierīkot savos mājokļos. Šos logus ir iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros, var variēt ar furnitūru, ērtākai to lietošanai, un visādi citādi izveidot atbilstošu klienta vēlmēm un vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KOKA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Arī koka logi ir pieejami dažādās formās un izmēros, tie ir tik pat funkcionāli kā PVC logi un, protams, dabai draudzīgi un ekoloģiski, pie tam, pieejami visdažādākajā krāsu klāstā.

ALUMĪNIJA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Ungunsizturība, augsts skaņas un siltuma izolācijas līmenis ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti dod priekšroku šī materiāla logiem. Tie ir plāni, taču kvalitatīvi un kalpos ļoti ilgu laika posmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *